BMW 3 Serie
Touring 325i 3.0 LCI M Sport Edition | NAP | 5e
Direct kopen, basisprijs: € 13.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.850,-
LEASEPRIJS: € 228,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.770,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 325i 3.0 LCI M Sport Edition | NAP | 5e |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 5 december 2011 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 192.447 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 228,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 37-STV-2 |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 160 kw / 218 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.495 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Hoogte: | 1.418 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Koplampreiniging
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
- ASR